چاپ روی فلز

ارسال شده توسط در تاریخ دسامبر 6, 2015 در چاپ سیلک و تامپو | ۰ دیدگاه

چاپ روی فلز

صنایع چاپ روی فلز ایران نشان علاوه بر تولید انواع مارک های فلزی در امورچاپ سیلک وچاپ تامپو,شابلون سازی چاپ سیلک وکلیشه سازی چاپ تامپواماده ارائه خدمات به صنعتگران محترم می باشد.

چاپ روی فلز به روش های گوناگون از قبیل چاپ سیلک ، چاپ افست ، چاپ تامپو ، چاپ فلکسو وچاپ هلیوقابل انجام است کم در این مجموعه به روش چاپ فلز سیلک و چاپ تامپو امکان پذیر می باشد.

چاپ به روش افست

چاپ روی فلزات به روش افست یکی از جدید ترین شیوه های چاپی است که بااستفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته محصول چاپی با کیفیت و درمدت زمان کوتاه تولید می نماید.

در این روش چاپ بر روی فلزات الومینیوم،استیل،اهن،مس،حلب و سایر فلزات امکان پدیر می باشد.

البته در این روش چاپ روی فلز چاپ به صورت ورقی وشیت انجام می شود بسته به اندازه دستگاه چاپ ورق های فلزی برش داده میشوند و اماده چاپ می گردند البته ماشین الات چاپ در میزان ضخامت سطح فلز هم دارای محدودیت می باشد و تا میزان ضخامت خاصی امکان چاپ را دارا هستند.

اولین مرحله برای چاپ افست طراحی کا چاپی و اماده سازی فایل چاپی می باشد سپس به وسیله دستگاه پلیت ستر فرم دستگاه چاپ افست که پلیت یا زینک نام دارد تهیه میگردد.

در واقع پلیت حمل کننده و انتقال دهنده اطلاعات و مطالب چاپی ما به دستگاه چاپ می باشد که بر اساس فرایند خاص باینری (تضاد اب و چربی)نقاطی از سطح که نوشته وجود دارد مرکب را ونفاط عیر نوشته رطوبت را جذب می کند و بر اثر فشار مرکب بر روی سیلندر واسطه ودر نهایت به سطح چاپی منتقل میگردد.

چاپ روی فلز اهن،چاپ تابلو مترو،شابلون فلزی،خدمات چاپ تامپو،کلیشه سازی،چاپ کردن تصویر روی فلز،چاپ استیل،چکاکی فلزات،مارک رنگی،چاپ روی الومینیوم چاپ روی فلزخام

https://aparat.com/v/vGXV7

چاپ روی فلز

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس بگیرید