خدمات چاپ تامپو

چاپ تامپو

خدمات چاپ تامپو در مجموعه چاپ سیلک و تامچو ایران نشان اماده ارایه خدمات چاپ به  صنعتگران می باشد

کیفیت برتر درخدمات ما,بهترین تبلیغ برای تلاش همکاران ما در این مجموعه می باشد.مجموعه ایران نشان دارای تجهیزات کامل چاپ تامپو و چاپ سیلک می باشدو تمام

مراحل تهیه فرم و فرایند چاپ در درون مجموعه انجام می شود.چاپ بر روی سطوح تخت ، گردواجسام غیر هندسی از جمله توانایی های این مجموعه است که اماده

ارائه خدمات به صنعتگران محترم می باشد.

خدمات چاپ تامپو یکی از روش هایی می باشد که قابلیت چاپ بر روی سطوح مختلف از نظر ظاهر را دارا می باشد.

یکی از مهمترین مراحل خدمات چاپ تامپو مرحله کلیشه سازی میباد.

کلیشه سازی خدمات چاپ تامپو به دو شکل شیمیایی و لیزری امکان پذیر می باشد

کلیشه تامپو بسته به نوع ومدل دستگاه چاپ دارای ابعاد گوناگون می باشد

کلیشه های خدمات چاپ تامپوبسته به ضخامت ان میتواند یکبار مصرف ویا به صورت مدت طولانی استفاده گردد.

مراحل ساخت کلیشه چاپ نامپو به شکل زیر است

ابتدا باید سایز کلیشه فلزی مورد استفاده در دستگاه را انتخواب کرد البته نباید از میزان ضخامت ان هم غافل بود و بعد از تهیه کلیشه بسته به نوع حکاکی و روش

ساخت  ان که به دو شکل شیمیایی و لیزری است می پردازیم

در روش شیمیایی ابتدا سطح کلیشه را چربی گیری می کنیم سپس به وسیله سنباده نرم سطح کلیشه را پولیش می کنیم

در مرحله بعد روی سطح کلیشه چاپ تامپو را به وسیله ماده حساس به نور پوشش می دهیم

بعد از خشک شدن ماده حساس به نور کمی به ان حرارت میدهیم سپس طرح را به صورت خوانا روی قسمت مورد نظر می چسبانیم

سپس به مرحله نوردهی با مدت زمان مناسب می رسیم بعد از نوردهی انرا با ماده ظهور ظاهر نموده و انرا با حرارت خشک می کنیم تا ثبات ماده در برابر اسید بالا رود

حال اطراف طرح را به وسیله چسب دورگیری می کنیم

بعد از دورگیری مرحله اسید کاری با غلظت و زمان مناسب به کلیشه اسید میدهیم تا اسید شروع بع خوردن سطح فلز نماید بعد از پایان مرحله اسید کاری سطح کلیشه

را با مواد پاک کننده تمیز میکنیم حال کلیشه چاپ اماده برای نمونه گیری می باشد.

البته در گذشته حساس کردن سطح کلیشه با استفاده ازماده حساس فیش لم انجام میگرفت که امروزه در چاپ تامپو برای ساخت کلیشه چاپ از ماده های حساس

اماده در بازار استفاده می شود که به دو شکل لمینت و مایع در بازار موجود میباشد و مراحل ساخت کلیشه چاپ تامپو را بسیار ساده تر کرده است.

ویزه گی بارز خدمات چاپ تامپو یکی از تنها ترین روش هایی است که قابلیت چاپ بر روی انواع سطوح را انجام دهد

از عوامل دیگری که در چاپ تامپو برکیفیت چاپ تاثیر گذار است نوع پد سیلیکونی مورد استفاده در چاپ است

چرا که برای هر سطح چاپی بسته به میزان سختی پد و سختی سطح چاپ شونده رابطه مستقیمی وچود دارد هر چه سطح چاپ شونده نازک وشکننده باشد باید از پد

نرم تری استفاده کرد

کسانی که در این صنعت مشغول به تولید می باشند بسته به سطح چاپ شونده پد های مناسب به ان قطعه را تولید می نمایند

علاوه بر میزان سختی شکل پد(عامل واسطه) در کیفیت و انتقال مرکب تاثیر گذار است که به شکل های گوناگون تخت و محدب و مثلثی شکل تولید می شوند.

چاپ گود

این روش چاپی جزء دسته چاپ های گود به شمار می اید چرا که از کلیشه حکاکی استفاده شده.

خدمات چاپ تامپو دارای دستگاه های تک رنگ و دو رنگ و چهاررنگ می باشد.

با پیشرفت تکنولوزی دقت این دستگاه ها هم بالا رفته تا جا یی که با این دستگاه ها میتوان دقت صدم میلیمتر چاپ نمود.

خبر خوب دیگر در این حوضه چاپ این است که دراین روش چاپی دستگاه چاپ رومیزی هم تولید شده که با ان می توان تاریخ تولید وانقضا محصول و کارهای از این قبیل

چاپ کرد

چاپ تامپو: فرآیند ، مزایا و کاربردهای آن

چاپ تامپو چیست؟

چاپ پد فرایند چاپ یک تصویر دو بعدی روی یک شی سه بعدی است.

چاپ پد
دستگاه خدمات چاپ تامپو

به آن تامپوگرافی یا چاپ تامپو نیز گفته می شود و در اصل یک فرایند نوری غیرمستقیم است . این بدان معناست که این فرایند انتقال حرارت یک تصویر را به محیط یا بستر با استفاده از یک پد سیلیکون (یا یک جبهه / جبران غیرمستقیم ، همانطور که گفته می شود) در یک دستگاه چاپ یا تجهیزات چاپی شامل می شود.

امکان چاپ اشکال و سطوح ناهموار ، چاپ تصاویر دقیق با کیفیت بالا و چاپ بسترهای پیچیده با سرعت نسبتاً مناسب ، آن را به یک فرآیند ارزشمند در دنیای چاپ تبدیل می کند.

تصویر روی صفحه چاپی مسطح ، که سپس با جوهر پر شده است ، حک شده است. سپس یک پد سیلیکونی صاف (چاپگر پد) با مقاومت شیمیایی برای حمل جوهر از صفحه و انتقال آن به داخل جسم استفاده می شود. پد سیلیکون مورد استفاده در چاپگر پد همان چیزی است که فرایند را به آن می دهد.

از سیلیکون به عنوان وسیله انتقال استفاده می شود زیرا جوهر را به خود جذب نمی کند.

  تاریخچه چاپ تامپو

چاپ تامپو یا پدپریتینگ از زمانی که برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت ، پیشرفت بسیاری داشته است. این روزها چاپ خودکار پد را داریم که بسیار کارآمد است.

یکی از اصلی ترین دلایل چاپ پد تامپو در صنعت چاپ امروزی به دلیل کشف سیلیکون به عنوان واسطه مناسب در چاپخانه است.

در سال های اولیه ، یک پد ژلاتین به جای سیلیکون استفاده می شد که با استفاده از تیمار شعله ، تصویر را روی سطوح ساعت ها منتقل می کند.

شکل اولیه تمبر پد حدود دو قرن پیش با اولین تکنیک های چاپ دستی افست که از کیسه های ژلاتین نرم برای چاپ یک تصویر استفاده می شود ، آغاز شد. در حالی که این روزها صفحات چاپی به صورت فتوشیمیایی روی فولاد سخت شده حک شده است ، اولین صفحات چاپی مورد استفاده از مس با تمام حکاکی هایی که با دست انجام می شد ساخته شده است.

بشقاب و ظروف چینی آبی شاید اولین کاربرد تکنیک های چاپ پد در آن روزها بود. با این حال ، اولین نسخه مدرن چاپ پد در ساعتهای سوئیسی مشاهده شد. از این رو برنامه های متنوعی وجود دارد. پس از آن فرآیندهای صنعتی بهبود یافتند تا فرایندها خودکارتر و سریعتر شوند.

توانایی این تکنیک برای چاپ روی سطحی که قبلاً قابل چاپ نبودند ، آن را به یک روش محبوب در بین تصورات و طراحان تبدیل کرده است. چاپ پد ، امروزه یک فناوری شناخته شده است که طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی را در کلیه صنایع پوشش می دهد.

مزایای استفاده از چاپ تامپو

مهمترین مزیت چاپ پد در توانایی استفاده از پد سیلیکونی است. از آنجا که سیلیکون به راحتی می تواند با سطوح نامنظم سازگار شود ، چاپ تامپو تقریباً در هر نوع جسم قابل انجام است. در حالی که سایر روشهای چاپ مرسوم (مانند غربالگری ابریشم) محدود به چاپ روی سطوح صاف یا به طور مساوی گرد هستند ، چاپ پد می تواند تصاویر را به راحتی در هندسه های پیچیده انتقال دهد. لنت های سیلیکونی شکل قطعات را می گیرند و از این رو می توانند تصاویر را بر روی سطوح مورد نظر منتقل کنند.

چاپ پد
چاپ روی تمام سطوح

از چاپ روی قسمتهای پلاستیکی سه بعدی گرفته تا سطوح برجسته یا حفره دار یا حتی توپ های گلف ، می توان از چاپ پد برای طیف گسترده ای از کاربردها استفاده کرد.

این فرایند باعث می شود تا از جبران کننده های ارتفاع فنجان های جوهر برای چاپ در سطوح مختلف در یک دور چاپ استفاده شود.

تطبیق پذیری که چاپ پد در مقایسه با روش های سنتی مانند غربالگری ابریشم و مهر زنی داغ به دلیل امکان چاپ روی طیف گسترده ای از بسترهایی مانند شیشه ، فلز ، سرامیک ، سیلیکون ، محصولات دارویی و قرص ، مواد غذایی ، پلاستیک و غیره ارائه می دهد. استفاده از انواع مختلف جوهر امکان چاپ روی سطوح دشوار و مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی را فراهم می آورد.

آیا چاپ تامپو از سایر روشهای چاپ بهتر است؟

هر نوع روش چاپ مزایا و معایب خاص خود را دارد.

این که آیا چاپ تامپو ، مهر و موم فویل ، چاپ دیجیتال ، چاپ جوهر افشان یا غربالگری ابریشم (چاپ صفحه) باید انجام شود ، عمدتا مربوط به کاربرد خاص است.

جای سوال نیست که آیا چاپ پد بهترین روش چاپ در میان سایرین مانند چاپگر جوهر افشان است ، اما آیا چاپ پد برای انجام کار مناسب است.

روند چاپ تامپو

چاپ پد باعث می شود که به راحتی تصاویر ساده مانند یک آرم چاپ شده و همچنین عکس های با رزولوشن بالا را روی اشیاء سه بعدی نامنظم چاپ کنید.

پس از شروع تولید چرخه چاپ ، جوهر روی تصویر (داخل اچینگ ) اعمال می شود و جوهر اضافی توسط تیغه حلقه پاک می شود.

چاپ پد

بنابراین جوهر به افسردگی صفحه حاوی تصویر می رسد. سپس این پد برای تماس با صفحه چاپ ساخته شده و تصویر روی آن منتقل می شود. از این رو زمان تماس با صفحه چاپ و جوهر از اهمیت زیادی برخوردار است.

چاپ پد
فرآیند چاپ تامپو

این جوهر سپس به سطح منتقل شده تا روی آن چاپ شود. فیلم جوهر چسبنده از سطح پد سیلیکون جدا شده و روی محیط می چسبد. سپس پد سیلیکون به حالت منزل باز می گردد.

در چاپ پد ، لایه جوهر حدود ۴ تا ۲۰ میکرون نازک است. بنابراین می توان یک لایه دوم از جوهر حتی بدون خشک کردن لایه اول اعمال کرد.

این موجب صرفه جویی در زمان گرانبها هنگام چاپ چند رنگ می شود.

از دستگاه هایی مانند دستگاه های کشویی پد ، میزهای دوار یا کرکره و غیره برای چنین موارد سنگینی استفاده می شود.

چگونه می توان پد چاپ را انتخاب کرد؟

پد چاپ مهمترین مؤلفه فرآیند تمبر گرم یا چاپ پد است.

چاپ پد

ضروری است که به دلایل زیر پد های انتقال بزرگ ، پررنگ و بزرگ را در چاپگرهای صفحه تامپو رنگی انتخاب کنید:

 • چاپ صفحه سخت تر است ، کانتورها را واضح تر کرده و خطوط موجود در صفحه خود را دقیق تر می کنید. این امر به این دلیل است که شما روی سطوح سخت ، نامنظم ، سه بعدی چاپ می کنید ، و در غیر این صورت سخت است که یک تصویر اچ شده یا چاپی عالی تهیه کنید.
 • یک لنت چاپی با رنگ شیب دار اجازه می دهد تا هوای درگیر شده در جوهر به راحتی در حین حرکت و انتقال مقدار مشخصی از جوهر از سیستم های جوهر در فنجان بسته شده فرار کند.
 • لنت های بزرگتر احتمال تغییر شکل کمتری دارند ، بنابراین هرگونه تحریفاتی که ممکن است در اثر چاپ در اثر پد ایجاد شود ، بسیار کاهش می یابد.

فعال سازی ، نگهداری و ذخیره سازی پد های چاپی

فعال کردن یک چاپگر جدید

قبل از استفاده از صفحه چاپ برای اولین بار ، مهم است که آنها را با دقت روغن زدایی کنید.

برای این کار مقداری حوله های کاغذ نازک را درون نازک جوهر خیس کنید و به آرامی سطح پد سفارشی را پاک کنید. شستشوی خشن یا خشک پد خودکار به راحتی به سطح لنت چاپ آسیب می زند.

پد تمیز شده را خشک کرده و برای اولین بار آماده آن است.

تمیز کردن و ذخیره سازی پد چاپی

تمیز کردن پد یک مرحله اساسی در فرایند چاپ پد است. هنگامی که گرد و غبار یا باقیمانده جوهر روی سطح پد چاپ جمع می شود ، باید با نوار چسب خفیف تمیز شود. چسبندگی نوار اطمینان حاصل می کند که باقی مانده به آرامی از سطح آن جدا می شود.

پس از تمیز کردن ، پدهای چاپ را می توانید در محلی کم نور ذخیره کنید.

مراقب باشید از تماس سطح پد با اشیاء یا حتی سایر لنت های چاپی یا سیستم های لیوان جلوگیری کنید ، زیرا این امر می تواند به آن آسیب برساند.

یک پد سیلیکون تازه نیاز به تمیز کردن پارچه خیس شده با حلال استون / نازک کننده دارد. این کار درست قبل از استفاده از پد سیلیکون برای از بین بردن ساخت روغن در سطح پد جدید انجام می شود.

پس از فرآیند “شکستن” فوق الذکر ، لازم است از نوار چسب استفاده شود. دستگاه های مختلف تمبرینگ مدرن دارای سیستم های تمیز کردن نوار هستند که به کوتاه شدن دوره چاپ کمک می کند.

استفاده مداوم از حلالهای جوهر بر روی پد سیلیکون باعث خروج مواد می شود.

صفحات مورد استفاده در چاپ تامپو

صفحه دارای تصویری است که می بایست توسط چاپگر به سطحی منتقل شود که روی آن چاپ شود.

صفحات چاپی پد
کلیشه چاپ

چاپ مستقیماً تحت تأثیر کیفیت این صفحه لیزری قرار دارد. برخی از متداول ترین صفحات برای چاپ پد عبارتند از:

 • کلیشه پلاستیکی
 • کلیشه فولادی
 • کلیشه سرامیکی

تهیه صفحه:

بسته به نوع کاربرد ، انواع مختلفی از کلیشه وجود دارد که می تواند برای تامپوگراف استفاده شود:

تصاویر روی صفحات حک شده اند ، که روی آنها لایه ای از نور وجود دارد. با این حال ، صفحات سرامیکی به راحتی توسط سیستم های علامت گذاری معمولی طاق نمی شوند ، بنابراین لیزر می شوند.

یک فیلم نازک که حاوی تصویر است روی صفحه قرار می گیرد و نور UV (اشعه ماوراء بنفش) در واحدهای قرار گرفتن در معرض آن اعمال می شود. قسمتهای پوشانده شده از تصویر یا شسته شده و یا حک شده اند.

۱٫ کلیشه پلاستیکی:

صفحات پلاستیکی برای بسیاری از کاربردهای مختلف استفاده می شود. آنها ارزان تر از انواع دیگر بشقاب ها هستند ، انعطاف پذیر هستند و کار با آنها آسان است. از آنها می توان برای تولیدات کوچک و متوسط ​​در مطبوعات استفاده کرد.

آنها از یک ورق فلزی نازک تشکیل شده اند که با یک لایه پلاستیکی قابل توجه پوشانده شده است. صفحات در معرض نور UV قرار گرفته و سپس با آب یا حلال شسته می شوند.

۲٫ کلیشه فولادی:

این صفحات از استیل با کیفیت بالا ساخته شده اند. آنها سخت و بادوام هستند و می توانند برای تولیدات بزرگتر مورد استفاده قرار گیرند. براساس کاربرد آنها ، برخی از صفحات فولادی با کروم جلا داده شده و یا روکش شده اند. صفحات فولادی با استفاده از حکاکی لیزری طاق می شوند. عمق اچ بر اساس طراحی مورد نیاز تصمیم گیری می شود.

بسترهای چاپ تامپو

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، چاپ پد یک تکنیک بسیار متنوع است زیرا می توان از آن در شکل های پیچیده و طیف گسترده ای از بسترها استفاده کرد. تقریباً همه بسترهای شناخته شده را می توان با استفاده از این تکنیک چاپ کرد. بسترهای متداول در صنعت شامل موارد زیر هستند:

 • پلاستیک
 • شیشه
 • فلزات (فولاد ، آلومینیوم و غیره)
 • کاغذ
 • سرامیک
 • محصولات دارویی
 • سطوح پوشش داده شده با لاک و غیره

تکنیک های پیش از درمان اغلب برای بسترهای خاص مورد نیاز است. به عنوان مثال ، رزین های پلاستیکی مانند Polyolefin (LDPE ، HDPE ، پلی پروپیلن) برای دستیابی به مقادیر کششی سطح مورد نظر برای چسبندگی مناسب جوهر ، نیاز به پیش درمانی با شعله یا تخلیه کرونا دارند. (از آزمایش کنندگان دو رنگ برای بررسی کشش سطح استفاده می شود)

علاوه بر این ، بسترهای خاصی مانند Polyacetal به تکنیکهای پس از درمان نیاز دارند. پس از انجام چاپ ، خشک شدن هوای گرم برای چند ثانیه برای چسبندگی جوهر روی سطح بستر لازم است.

جوهرهای مورد استفاده در چاپ تامپو

ویژگی های برتر انتشار جوهر برای آزاد کردن آن به طور مداوم از پد چاپ سیلیکون مهم است. در هنگام انتخاب جوهر برای فرآیند چاپ پد ، خاصیت تبخیر حلال نیز در نظر گرفته می شود. همچنین مهم است که چسبندگی جوهر به بستر از چسبندگی به پد سیلیکون قوی تر باشد.

برای حلالهایی که سرعت تبخیر سریع دارند ، جوهر در اچ (خشک) حک می شود و انتخاب پد سیلیکون به طور مداوم دشوار می شود. از طرف دیگر ، برای حلالهایی که سرعت تبخیر آهسته دارند ، انتقال جوهر می تواند از کیفیت پایین و متناقض باشد.

توجه به میزان خشک شدن جوهر و انتخاب حلالهای مناسب از این رو دارای اهمیت است. از رقیق کننده ها برای تنظیم ویژگی های خشک کردن جوهر و ایجاد تغییر در ویسکوزیته جوهر استفاده می شود. برای حفظ ویسکوزیته و میزان تبخیر مداوم در طول روز ، هر ساعت یکبار بر روی رقیق کننده ها افزوده می شود.

سایر تکنیک های مورد استفاده شامل دمیدن هوای گرم / سرد برای تسریع / کند کردن روند تبخیر است.

بسته به کاربرد آنها ، انواع مختلفی از جوهرهای چاپی در ماشینهای چاپی پد استفاده می شود. جوهر چاپی پد حاوی مواد اتصال دهنده ای مانند اپوکسی ، رزین یا پلی استر است و رنگدانه های رنگی به آن افزوده می شوند.

جدا از این مؤلفه های اصلی ، جوهرها حاوی حلال ، مواد افزودنی ، پرکننده ها و مواد دیگر هستند.

بسته به محتویات آنها ، جوهرهای چاپی پد از ۴ نوع برخوردارند – جوهرهای یک جزء ، جوهرهای دو جزء ، جوهرهای مخلوط و جوهرهای LED (که با استفاده از چراغ LED می توان سریعتر خشک یا خشک شد).

 1. جوهر یک جزء:

این جوهرها مخصوصاً برای چاپ بر روی بسترهای گرمانرم استفاده می شوند. اینها شامل ABS ، پلی کربنات ، PVC ، پلی اتیلن ، پلی پروپیلن ، و غیره است از آنجا که یک جوهر جزء می تواند برای مدت زمان طولانی تری مورد استفاده قرار گیرد ، استفاده از آنها نسبت به انواع جوهرهای دو جزء و مخلوط راحت تر است.

 1. جوهرهای دو جزء:

اینها به اصطلاح خوانده می شوند زیرا ترکیبی از جوهر به علاوه سخت کننده هستند. جوهرهای دو جزء استفاده خود را بر روی بسترهایی که نیاز به مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالای جوهر چاپی دارند پیدا می کنند. پلاستیک های ترموستات مانند ملامین و همچنین گرمانرم های خاصی مانند پلی اتیلن از دو جوهر برای بهترین استفاده استفاده می کنند. بسترهای دیگر مانند فلزات ، شیشه و سرامیک نیز از جوهرهای دو جزء استفاده می کنند.

به دلیل پلیمریزاسیون بین جوهر و سفت کننده ، دو جوهر جزء نسبت به همتایهای تک مولفه آنها متفاوت است. این جوهرها معمولاً یک تا سه روز به عنوان زمان درمان نیاز دارند.

ماندگاری گلدان کوتاه یا نیاز به استفاده از آنها بین ۶ تا ۱۲ ساعت زمان ایجاد جوهر و مخلوط کن سخت کننده محدودیت جزئی استفاده از این جوهرهاست.

انتخاب سایه جوهرها برای چاپ پد

جوهرهای چاپی پد با جوهرهای مورد استفاده در فرآیندهای دیگر مانند غربالگری ابریشم متفاوت است. آنها به دلیل وجود مقادیر بیشتری رنگدانه ها در جوهر چاپ بسیار مات هستند.

انتخاب رنگ ، با روند دیگر مشابه است و بسته به نیاز قسمت ، می توان همه رنگ ها و سایه ها را برداشت. در انتخاب جوهرهای بسته بندی مواد غذایی ، اسباب بازی ها و سایر محصولات مشابه ، توجه به الزام قانونی استانداردهای کیفیت رنگها مهم است. در حالی که استانداردهای حقوقی می توانند خاص کشور باشند (مانند آیین نامه مقررات مربوط به اروپا در اروپا) ، همه آنها برای ایمنی جوهر از نظر ردیابی فلزات سنگین ، سطح رنگدانه و غیره نظارت می کنند.

برنامه های چاپ تامپو:

چاپ پد یک فرآیند چاپ بسیار محبوب است و در انواع مختلفی از چاپ مورد استفاده قرار می گیرد.

صنایعی مانند تجهیزات پزشکی ، خودرو ، کالای تبلیغاتی یا اقلام تبلیغاتی ، کارت ویزیت ، پوشاک ، کالاهای الکترونیکی ، اسباب بازی ، تجهیزات ورزشی و پوشاک و غیره فرآیند چاپ پد را بر روی چاپ دیجیتال ترجیح می دهند تا آرم های محصول و سایر تصاویر را روی اشیاء چاپ کند.

این روش چاپ با استفاده از تجهیزات چاپ لنت در بسیاری از صنایع دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، مانند صنعت الکترونیک ، صنعت کامپیوتر ، صنعت ارتباطات از راه دور ، در خودرو ، لوازم خانگی ، ساخت جواهرات ، صنعت پلاستیک و غیره.

برخی از کاربردهای اصلی چاپ پد عبارتند از:

 • وسایل برقی – تلویزیون ، سازنده ساندویچ ، توستر ، VCR ، آهن ، مانیتور کامپیوتر و غیره
 • دستگاه های الکترونیکی مانند کابل ، رله ، کانکتور و غیره.
 • وسایل پزشکی مانند ابزار جراحی ، کاتتر ، لنزهای تماسی ، کاشت و غیره.
 • کالاهای ورزشی مانند راکت تنیس ، توپ گلف ، فوتبال ، پاکی هاکی ، توپ های استرس و غیره
 • اسباب بازی هایی مانند چرخ های داغ ، لگوها ، عروسک ها ، ماشین ها ، جغجغه ها ، پستانک ها ، بطری های تغذیه ای و غیره.
 • برچسب گذاری شناسایی مانند صفحه کلید ، ماشین حساب ، تلفن و غیره
 • لوازم خانگی بزرگ مانند ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، مایکروویو ، خشک کن و غیره
 • لوازم جانبی مانند قلم ، زنجیر ، کلید ، عینک ، ساعت ، لیوان مسافرتی و غیره.
 • قطعات خودرو
 • لباس

خدمات چاپ تامپو،خدمات چاپ تامپو تهران،خدمات چاپ تامپو فوری،خدمات چاپ تامپو رنگی ،چاپ تامپو فلز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code