چاپ فلزات

چاپ روی فلز

صنایع چاپ روی فلز ایران نشان علاوه بر تولید انواع مارک های فلزی در امورچاپ سیلک وچاپ تامپو,شابلون سازی چاپ سیلک وکلیشه سازی چاپ تامپواماده ارائه خدمات به صنعتگران محترم می باشد.

چاپ به روش های گوناگون از قبیل چاپ سیلک ، چاپ افست ، چاپ تامپو ، چاپ فلکسو وچاپ هلیوقابل انجام است کم در این مجموعه به روش چاپ فلز سیلک و چاپ تامپو امکان پذیر می باشد.

چاپ به روش افست

چاپ به روش افست یکی از جدید ترین شیوه های چاپی است که بااستفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته محصول چاپی با کیفیت و درمدت زمان کوتاه تولید می نماید.

در این روش چاپ بر روی الومینیوم،استیل،اهن،مس،حلب و سایر فلزات امکان پدیر می باشد.

البته در این روش چاپ به صورت ورقی وشیت انجام می شود بسته به اندازه دستگاه چاپ ورق های فلزی برش داده میشوند و اماده چاپ می گردند البته ماشین الات چاپ در میزان ضخامت سطح فلز هم دارای محدودیت می باشد و تا میزان ضخامت خاصی امکان چاپ را دارا هستند.

اولین مرحله برای چاپ افست طراحی کا چاپی و اماده سازی فایل چاپی می باشد سپس به وسیله دستگاه پلیت ستر فرم دستگاه چاپ افست که پلیت یا زینک نام دارد تهیه میگردد.

در واقع پلیت حمل کننده و انتقال دهنده اطلاعات و مطالب چاپی ما به دستگاه چاپ می باشد که بر اساس فرایند خاص باینری (تضاد اب و چربی)نقاطی از سطح که نوشته وجود دارد مرکب را ونفاط عیر نوشته رطوبت را جذب می کند و بر اثر فشار مرکب بر روی سیلندر واسطه ودر نهایت به سطح چاپی منتقل میگردد.

چاپ اهن،چاپ تابلو مترو،شابلون فلزی،خدمات چاپ تامپو،کلیشه سازی،چاپ کردن تصویر روی فلز،چاپ استیل،حکاکی فلزات،مارک رنگی،چاپ روی الومینیوم

چاپ روی فلز چیست؟

چاپ مستقیم  فلز را به شیوه های مختلف موجود از قبیل چاپ سیلک،چاپ تامپو،چاپ ترانسفر وسایر روش های موجود گفته میشود مطالبی که روی سطوح فلزی چاپ می گردد می تواند شامل اطلاعات و تصاویری باشد که بنا به درخواست مشتریان عزیزو انتخاب بهترین شیوه برای چاپ انجام میگیرد

چاپ میتواند بر روی کلیه سطوح فلزی انجام گیرد سطوحی که کاربرد های مختلفی در صنایع مختلف از قبیل صنعت الکترونیکی،صنعت خودرو سازی،صنایع پزشکی،صنایع پتروشیمی و سایر صنایع را دارد                                                                                           به طور مثال درصنایع خودرو سازی برای پلاک های خودرو که از جنس فلز باید باشد یا مشخصات فنی خودرو که میتواند شامل کد فنی رنگ ، شماره موتور ،سال ساخت و سایر مشخصات باشد که حتما باید روی فلز انجام گیرد ان هم به خاطر طول عمر و ماندگاری و دوام فلزات در مقابل ضربه،رطوبت و اب،مواد شیمیایی مانند روغن وبنزین می باشد و این اطلاعات سالیان زیاد باید خودرو وجود داشته باشد چرا که اصالت محصول را به ما نشان میدهد

ایران نشان گزینه های مختلفی را برای قرار دادن طرح های سفارشی شما بر روی فلز یا ایجاد محصولات شخصی با ارزش بالا ارائه می دهد. دستگاه شامل چاپ مستقیم با فناوری تخت UV ، چاپ عکس بر روی ظروف و تجهیزات فلزی ، تصعید رنگ بر روی فلز و تولید بسته بندی وینیل با چاپگرهای جوهر افشان است.
چاپ مستقیم روی مواد فلزی
با فناوری چاپگر تخت چاپ مستقیم روی علائم فلزی و وسایل کادویی را انجام می دهیم. در تعدادی از اندازه ها متناسب با سفارشی سازی در مقیاس کوچک و همچنین تولید گرافیک های سفارشی در قالب بزرگ موجود است و دارای چاپ روی مواد فلزی متناسب با هر نیاز کاربر نیز توسط چاپ ایران نشان انجام می شود. دستگاه های شامل فناوری جوهر ECO-UV با بافت شیک و جلوه های برجسته و یک ضمیمه اختیاری پرینت برای چاپ مستقیم روی بطری های فلزی و اشیای فلزی استوانه ای هستند.
چاپ اثر عکس بر روی فلز با دستگاه های پیشرفته راهی آسان و بدون دردسر برای شخصی سازی اشیا تیتانیوم ، پلاتین ، نقره ، مس و طلا است. کاربران می توانند تصاویر عکاسی و مارک تجاری خود را اینگونه توسط چاپ ایران نشان چاپ کنند یا داده های بارکد را به تجهیزات فلزی اضافه کنند که نیاز به انطباق با UDI دارند.

چاپ بر روی اشیا فلزی، وینیل ، وسایل نقلیه و موارد دیگر
بسته بندی وینیل یکی از موثرترین روش ها برای افزودن گرافیک با فرمت بزرگ به فلز است. اگر شما نیاز به افزودن گرافیک به وسایل نقلیه ، سطوح ثابت فلزی ، علایم فلزی بزرگ دارید که ناحیه وسیعی را پوشش می دهند و سایر برنامه های گسترده دیگر می توانید از استفاده کنید، این یک روش اساسی برای کاربردهای گرافیکی است. هنگام انتخاب دستگاه برای چاپ روی وینیل ، طیف گسترده ای از چاپگرهای جوهر افشان و چاپگر وجود دارد که برش های قابل اطمینان با بالاترین کیفیت چاپ را ارائه می دهند. یکی از بهترین نوع چاپ ها برای تبلیغات شما است.

تزریق رنگ به طور مستقیم در ورق های آلومینیوم با روکش خاص ساخته شده است ، به دلیل درخشش جادویی خود توسط همه عکاسان و هنرمندان تحسین می شود. شما هرگز چاپ درخشان تر و چشمگیر تری اینگونه نخواهید دید! رنگ ها زنده و درخشنده نفس گیر است. سطح ضد آب و ضد خش آنها باعث می شود چاپ بهداشتی ترین و با دوام ترین ماده باشد – همچنین  موادی وجود دارد که باعث می شود نوع چاپی که بر وی ان صورت می گیرد سال ها دوام داشته باشد. برای تکمیل این روش چاپ منحصر به فرد ، ما طیف گسترده ای از روش های خلاقانه و مدرن را برای نمایش با استفاده از این نوع چاپ برای شما ایجاد کرده ایم. چاپ ایران نشان به شما کمک می کند هر نوع چاپی را از نوع سیلک یا چاپ روی فلز را که انتخاب کنید با مهارت زیاد به شما تحویل دهد.

 

https://aparat.com/v/vGXV7

چاپ روی فلز